MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 9794328
nr 979 4328
Matsalsgrupp
7 del, Gustaviansk stil, Bord+ 6 stolar+ , 2ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:33:51
7/9 19:28:52
Den Gustavianska stilen